شبیه سازی با متلب- انجام پروژه متلب
اکتبر 27, 2017
مشاوره و پیاده سازی شبیه سازی پروژه در شبیه ساز cloudsim
اکتبر 30, 2017

پروژه شبیه سازی شبکه خودرویی Vanet با Sumo,Omnet,NS3

پروژه شبیه سازی شبکه خودرویی Vanet با Sumo,Omnet,NS3 و یا..

محیط شبیه سازی شبکه های ادهاک خودرویی VANET

 SUMO ،MOVE و NS-2 سه ابزار شناخته شده هستند که در کنار هم یک محیط کامل برای انجام شبیه سازی های شبکه های ادهاک خودرویی را تشکیل می دهند. نصب این سه ابزار تحت سیستم عامل لینوکس، نیاز به صرف زمان و انرژی نسبتاً زیادی داشته و سازگاری نسخه های انتخاب شده آنها با یکدیگر و با نسخه لینوکس انتخاب شده، برای اجرای صحیح شبیه سازی شبکه های ادهاک خودرویی، نسبتاً پیچیده می باشد.

در پی درخواست های متعدد برای راهنمایی در نصب و آماده سازی محیطی برای شبیه سازی پروتکل های شبکه های ادهاک بین خودرویی VANET، و راه اندازی سه ابزار SUMO, MOVE, NS2 در محیط لینوکس، تصمیم گرفتیم که پایدارترین نسخه این محیط شبیه سازی را به همراه تمام پکیج های پیش نیاز در یکماشین مجازی لینوکس UBUNTU نصب کنیم تا یک بسته آماده برای شبیه سازی شبکه های VANET تهیه کنیم که بتوانید بدون نیاز به هرگونه نصب و پیکربندی، از این محیط شبیه سازی استفاده نمایید.

yaramoozan بزرگترین سایت آموزش و شبیه سازی مقاله با جاوا و Ns2 به همراه فایل کمک آموزشی است. شبیه سازی مقاله برق قدرت , شبیه سازی مقاله برق کنترل و شبیه سازی مقاله پردازش تصویر و پردازش سیگنال و… را به همراه فایل کمک آموزشی می توانید به راحتی در فروشگاه متلبی بیابید و خریداری کنید. مقالات شبیه سازی شده از ژورنال های Elsevier, IEEE, Springer و… مشخص شده اند. انجام شبیه سازی مقاله با متلب نیز با بهترین کیفیت و ضمانت انجام می شود.

فرم ثبت سفارش

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *