پروژه شبیه سازی شبکه خودرویی Vanet با Sumo,Omnet,NS3

بدون ديدگاه

پروژه شبیه سازی شبکه خودرویی Vanet با Sumo,Omnet,NS3 و یا..

محیط شبیه سازی شبکه های ادهاک خودرویی VANET

 SUMO ،MOVE و NS-2 سه ابزار شناخته شده هستند که در کنار هم یک محیط کامل برای انجام شبیه سازی های شبکه های ادهاک خودرویی را تشکیل می دهند. نصب این سه ابزار تحت سیستم عامل لینوکس، نیاز به صرف زمان و انرژی نسبتاً زیادی داشته و سازگاری نسخه های انتخاب شده آنها با یکدیگر و با نسخه لینوکس انتخاب شده، برای اجرای صحیح شبیه سازی شبکه های ادهاک خودرویی، نسبتاً پیچیده می باشد.

در پی درخواست های متعدد برای راهنمایی در نصب و آماده سازی محیطی برای شبیه سازی پروتکل های شبکه های ادهاک بین خودرویی VANET، و راه اندازی سه ابزار SUMO, MOVE, NS2 در محیط لینوکس، تصمیم گرفتیم که پایدارترین نسخه این محیط شبیه سازی را به همراه تمام پکیج های پیش نیاز در یکماشین مجازی لینوکس UBUNTU نصب کنیم تا یک بسته آماده برای شبیه سازی شبکه های VANET تهیه کنیم که بتوانید بدون نیاز به هرگونه نصب و پیکربندی، از این محیط شبیه سازی استفاده نمایید.

yaramoozan بزرگترین سایت آموزش و شبیه سازی مقاله با جاوا و Ns2 به همراه فایل کمک آموزشی است. شبیه سازی مقاله برق قدرت , شبیه سازی مقاله برق کنترل و شبیه سازی مقاله پردازش تصویر و پردازش سیگنال و… را به همراه فایل کمک آموزشی می توانید به راحتی در فروشگاه متلبی بیابید و خریداری کنید. مقالات شبیه سازی شده از ژورنال های Elsevier, IEEE, Springer و… مشخص شده اند. انجام شبیه سازی مقاله با متلب نیز با بهترین کیفیت و ضمانت انجام می شود.

فرم ثبت سفارش

  • تمامی درخواست های شما شامل: دوره های آموزشی تخصصی شبیه سازی دوره های آموزشی اجرای پیاده سازی مقاله دلخواه شما دوره های آموزشی پیاده سازی مقاله با آموزش ویدیویی دوره های آموزشی پیاده سازی Ns2 دوره های آموزشی شبکه در Ns3 , Cooja دوره های آموزشی پایتون دوره های آموزشی متلب دوره های آموزشی C++ مشاوره در پایان نامه (ایده پردازی) پیاده سازی فصل 4 پایان نامه پیاده سازی و شبیه سازی پایان نامه پیاده سازی و شبیه سازی مقالات پایه دوره های آموزشی درخواستی و غیره... درخواست های مربوط به دوره ها آموزشی تخصصی در رشته سازی های مهندسی کامپیوتر ، فناوری اطلاعات، مخابرات و غیره می تواند به ما ارسال شود.
  • این فیلد بسیار مهم می باشد. درخواست ها بر اساس ایمیل دسته بندی شده و پاسخ داده می شوند. لطفا ایمیل را صحیح وارد کنید.
  • در این بخش موارد مربوط به درخواست خود را توضح دهید عنوان پروژه عنوان درخواست شما ( پیاده سازی ، شبیه سازی مقاله ، دوره های آموزشی و ...) توضیح از کارتون و دقیقا درخواست شما چیست
  • در صورتی که فایلی میخواهید ارسال کنید می توانید از این بخش ارسال کنید - مانند : (jpg, gif, png, pdf)

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 5 =