کتاب آموزش ns2 تخصصی دانلود

بدون ديدگاه

کتاب آموزش ns2

دانلود کتاب آموزش شبیه ساز NS2 به زبان فارسی که توسط دکتر محمد حسین یغمائی مقدم و مهندس حسین کاری از دانشگاه فردوسی مشهد تهیه شده است.

دانلود کتاب آموزش شبیه سازی شبکه های کامپیوتری با NS2 را به صورت PDF آماده کردیم که در قالب 7 فصل و 328 صفحه تهیه شده که آموزش کاملی می …
معرفی کتاب آموزش شبیه ساز NS2: این آموزش دو هدف را به دنبال دارد که یکی یادگیری استفاده از شبیه ساز NS2 و دیگری آشنایی و درک کارکرد برخی از اشیا شبیه …
آموزش NS2 – شبیه ساز ns-2 – کتاب ns2 – شبیه سازی شبکه با ns2 و ns3 – آموزش NS2 – شبیه ساز ns-2 – کتاب ns2. 

فیلم آموزش NS2، اموزش NS.2، انجام پايان نامه، انجام پایان نامه با NS2، کد ns2، اسکریپت TCL، کتاب آموزش انگلیسی NS2.

نرم افزار NS2

شبیه سازی شبکه با نرم افزار ns2

NS2 یک شبیه ساز شبکه های مخابراتی است که کاملا با زبان C یا C++ نوشته است که از یک مفسر بنام   TCl (Tool Command Language) استفاده میکند.

نصب NS2 در ویندوز با نرم افزار Cygwin

نرم افزار سیگوین Cygwin مجموعه ‌ای از ابزار های نرم ‌افزاری آزاد است که به نسخه‌ های متفاوت از مایکروسافت ویندوز اجازه میدهد تا همانند سیستم ‌عامل یونیکس Unix عمل کنند.

این نرم‌افزار شبیه ساز توسط شرکت سیگنوس سولوشنز توسعه یافته و نام خود را از ترکیب سه واژه GNU + Cygnus + Windows = Cygwin الهام گرفته است. نرم‌افزار Cygwin از یک کتابخانه پیوندی پویا یعنی دی ال ال DLL جهت خدمات بنیادی‌ خود بهره می برد.

شما با استفاده از این نرم افزار به راحتی می توانید از کتابخانه های یونیکس و برنامه های آن در محیط ویندوز استفاده کنید. نرم افزار حاظر دارای برنامه ها و ابزار های کتابخانه گرافیک X11 و یک کامپایلر ++C می باشد.

نرم افزار Cygwin سیگوین روی سیستم عامل ویندوز شما یک محیط شبیه لینوکس را محیا می کند. توصیه می کنیم که حتما نرم افزار سیگوین را برروی ویندوز ایکس پی windows XP نصب نمایید، چرا که نصب cygwin بروی ویندوز Windows Seven7 اغلب نیازمند پکیج های دیگری نیز می باشد.

.

حتما توجه داشته باشید، مسیری را که سیگوین را در آن نصب می کنید، نباید داری فاصله یا space باشد. توصیه می شود که نرم افزار Cygwin سیگوین را در درایو ویندوز، یعنی اگر ویندوز را روی داریو C نصب کرده اید، نرم افزار سیگوین را در مسیر C:\cygwin نصب نمایید.

با انتخاب این مسیر، مانع از بروز مشکلات احتمالی می شوید. همچنین به یاد داشته باشید این برنامه را حتما در داخل یک پوشه جداگانه ماننده cygwin نصب نمایید. در ادامه این پست از وب سایت نوآوران گرمی می توانید نرم افزار Cygwin و کتاب آموزش استفاده از سیگوین را دانلود نمایید.

جهت درخواست شبیه سازی مقالات و پایان نامه های خود با نرم افزار MATLAB , NS2 , OPNEN , OMNET , JSIM , QualNet , Glomosim , ARENA با ما تماس بگیرد.

 

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − 13 =