کلاس های آنلاین از طریق اسکایپ

بدون ديدگاه

Resell Skype for Business - Become a Sales Partner | LuxCloud

Microsoft gives businesses a free tool for online meetings

کلاس آنلاین علم داده (Data Science)

Best platforms to learn about cultural diplomacy – IICD

چطور در کلاس آموزش شبیه سازی آنلاین (Skype) شرکت کنیم؟

امروزه کلاس ها و دوره های آنلاین در تمام دنیا بسیار رایج هستند. با توجه به افزایش سرعت اینترنت در ایران و دسترسی روز افزون افراد بیشتری به اینترنت پر سرعت، در ایران هم مدتی است کلاس های آنلاین و به ویژه کلاس زبان آنلاین با اسکایپ جا افتاده است. هر چند هنوز عده ای وجود دارند که شاید چندان با این کلاس ها آشنایی نداشته باشند.

چرا کلاس آموزش شبیه سازی آنلاین اسکایپی؟

سوالی که شاید در ذهن خیلی ها مطرح بشود این است که اگر مثلاً می شود بصورت حضوری در دوره شبیه سازی شرکت کرد، چرا باید کلاس آنلاین را انتخاب کنیم؟ کلاس های آنلاین مزیت های فراوانی دارند که آنها را برای خیلی از دانشجو ها بسیار جذاب تر از کلاس های حضوری می کند. به عنوان مثال، برای شرکت در کلاس های آنلاین نیازی نیست از منزل خودتان خارج شوید. بنابراین اگر در یک کلانشهر زندگی می کنید، نیازی نیست برای رفتن به کلاس برنامه نویسی و برگشتن به خانه ساعت های زیادی را در ترافیک و آلودگی تلف کنید. از طرف دیگر، به محض اینکه کلاس شما تمام شود، می توانید به کارهای دیگر خودتان برسید، مطالعه کند و هر کار دیگری که دوست دارید. یعنی، نه تنها راحت تر در کلاس زبان خودتان شرکت می کنید، بلکه زمان بیشتری برای مطالعه و لذت بردن از زندگی خودتان خواهید داشت!

تجهیزات مورد نیاز برای  کلاس آنلاین با اسکایپ

برای شرکت در یک کلاس آموزش آنلاین با اسکایپ تجهیزات خاصی نیاز نیست. کافی است یکی از سه مورد زیر را داشته باشید:

یک لپ تاپ | یا  | یک گوشی هوشمند | یا | یک کامپیوتر خانگی (pc) + یک وبکم + یک میکروفن |

با توجه به اینکه امروزه تقریباً همه یک گوشی همراه هوشمند دارند، شرکت در کلاس های آنلاین برای همه ممکن شده است.

اینترنت مورد نیاز برای کلاس آموزش شبیه سازی آنلاین با اسکایپ:

اسکایپ یکی از برنامه های حرفه ای برای تماس های ویدیویی و صوتی است. این نرم افزار طوری طراحی شده که بتواند با کمترین سرعت اینترنت هم امکان تماس های ویدیویی و صوتی را فراهم کند. اینترنت ایران برای برگزاری کلاس زبان آنلاین با اسکایپ بسیار مناسب است. برای شرکت در کلاس های آنلاین با نرم افزار اسکایپ، من پیشنهاد می کنم از اینترنت ADSL حدقل سرعت یک مگا بیت در ثانیه استفاده کنید. این سرعت اصلاً سرعت زیادی نیست و همه شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت سرعت های بسیار بالاتر از این را ارائه می دهند. پس، اینترنت ایران برای برگزاری کلاس شبیه سازی آنلاین با اسکایپ بسیار مناسب است. در حال حاضر که اینترنت  نسل چهارم هم مدتهاست وارد ایران شده، من همه کلاس هایم را با استفاده از اینترنت نسل چهارم شرکت ایرانسل برگزار می کنم. کیفیت این اینترنت به حدی بالاست که با اینترنت بسیاری از کشور های خارجی هم رقابت می کند.

 

برای شرکت در دوره درخواستی خود فرم تماس پر کنید 

یارآموزان بزرگترین سامانه شبیه سازی با دراختیار داشتن اساتید مجرب، شبیه سازی پروژه های پژوهشی در تمامی رشته های فناوریاطلاعات و مهندسی کامپیوتر می باشد. برای ارتباط با ما از فرم تماس زیر و یا ایمیل اقدام فرمایید.

Yaramoozan.ir@gmail.comتماس با ما

شبیه سازی های کامپیوتری با نرم افزار های مربوط به شبکه به صورت کلاس های آنلاین از طریق اسکایپ برگزار می شود. در این کلاس ها کارشناسان با استفاده از ابزار های تحت شبکه با شما ارتباط بر قرار کرده، موارد مربوط به آموزش، اشکال یابی، نحوه صحیح کد نویسی و غیره را با شما حل خواهند نمود.

E-learning Ondernemingsplan Schrijven

راه برای افزایش مشارکت در کلاس آنلاین

دانشجویان در کلاس های آموزشی آنلاین (ELearning) مشارکت کمتری دارند اما استادان چطور می توانند با برقراری ارتباط درست مانع رشد نرخ این موضوع شوند؟

استادان و مدرسین در کلاس آنلاین، زمان کمتری در ارتباط مستقیم با شاگردان قرار می گیرند. طبق مطالعات، از جمله علت های عدم مشارکت و یا مشارکت کمتر دانش آموزان، فاصله با محیط کلاس، احساس عقب ماندن از موضوعات تدریس و یا کاهش علاقه و پیگیری در طول دوره می باشد.

با دانشجویان بیشتر آشنا شوید

کلاس های آنلاین به صورت بالقوه به همراه کاهش تعاملات بین دانش آموزان و مدرسین می شود. پس استادان باید به دنبال هر فرصتی برای شناخت بیشتر دانش آموزانشان باشند تا با نیازها و دیدشان بیشتر آشنا بشوند.از آنجایی که دسترسی به کلاس آنلاین بسیار راحتتر است، تنوع دانش آموزان هم بیشتر میشود. پس اساتید هم باید بیشتر تلاش کنند تا این تفاوت ها را درک کرده و بر اساس آن دانشجویان  را حمایت کنند.

اگر دانش آموزان در موضوع مورد نظر مجرب و آموزش دیده هستند آیا سرفصل های تدریس برایشان کارایی لازم را دارد؟

آیا تمرینات خواسته شده به تکنولوژی و زمان قابل دسترس برای دان آموزانم است؟اگر نیست آیا راه حلی برای این مشکل وجود دارد؟ مثلا برای استفاده از تکنولوژی جدید بک ویدئو ی آموزشی کوتاه تهیه کنید و در اختیارشان قرار دهید.

به عنوان تمرین اول، از دانشجویان بخواهید در یک پاراگراف خودشان را معرفی کنند. از کجا آمده اند، به چه دلیلیی در این کلاس حضور پیدا کردند و چه انتظاری از این کلاس دارند؟همچنین قرار دادن فیلم معرفی خودتان برای شروع کلاس به دانش آموزانتان کمک زیادی میکند. تلاش کنید نشان دهید شما یک ربات نیستید و واقعا شخصی برای تدریس در مقابل آن ها حضور دارد.

در ارتباطاتان واضح و خلاق باشید.

به طور کلی، در ارتباطات، لحن و body language بسیار تاثیر گذار است و باید از آن ها استفاده مناسب و به جا صورت پذیرد.

استیدی که کلاس آنلاین تصویری دارند باید به استفاده صحیح از آن ها دقت کنند و کلاس آنلاین غیر تصویری باید شامل ویدئو هایی با محتوای متنوع از اساتید باشد که این ارتباط درست بین دانش آموز و آموزگار صورت بگیرد.

اگر در کلاس احتیاج به بحث و گفتگوی دانش آموزان با یکدیگر می باشد پیش از آن باید قوانین لازم را با آنها در میان بگذارید تا از اظهارنظرات  نا مناسب جلوگیری شود.

در روش های تدریس خود تنوع ایجاد کنید تا دانش آموزان با دیدگاه ها و نیاز های متفاوت بتوانند از کلاس های شما لذت ببرند. برای مثال میتوانید از کلیپ ها و sound های متنوع استفاده کنید.یا در ارائه های خود از تم اسلاید های مختلف استفاده کنید . همچنین در تمرین های خود می توانید از دانش آموزان بخواهید از کار هایی که برای کلاس انجام دادند عکس بگیرند یا روش های حل خود را در یک ویدئو توضیح بدهند.و هزاران راه دیگر که به ارتباط شما کمک های بسیاری میکند.

فرآیند بهبود را کنترل کنید

اساتید باید حداقل هفته ای یک بار فرآیند بهبود دانشجویان خود را کنترل کنند.ممکن است برخی از آنها برای یادگیری کامل مطلب، احتیاج به توضیحات و تمرینات اضافه داشته باشند و یا برای پیگیری درس نیازمند تشویق و توجه هستند. شما می توانید هر هفته ویدئو یا پیام هایی تهیه کنید و در آن موضوعات تدریس شده را دوره کنید و همچنین مطالب اضافه در آن بگنجانید. دراین شرایط، دانش آموزان فکر میکنند شما به آنها اهمیت میدهید و روی آنها حساب میکنید.

به روز و on time  باشید

دانشجویان در کلاس ها و دوره هایی که خود اساتید به موقع به کارهایشان رسیدگی نمیکنند، مشارکت و پیگیری کمتری دارند.

در دسترس باشید

به دانش آموزانتان حداقل دو راه برای برقراری ارتباط با شما ارائه دهید مثلا ایمیل و…. یا اگر در دانشگاه دفتر دارید می توانید امکان ارتباط حضوری برایشان ایجاد کنید. و ساعات آنلاین بودنتان در فضای مجازی و حتی دفترتان را به آنها اعلام کنید. به این ترتیب ارتباط شما بیشتر خواهد شد و دانش آموز بیشتر دعوت به حضور در کلاس می شود و رغبتش برای شرکت در کلاس ها افزایش میابد.

یارآموزان مرجع تدریس خصوصی دروس چه به شیوه  آنلاین چه به صورت حضوری در کنار شما است و برای اساتید و دانشجویان  که آموزش آنلاین را انتخاب میکنند بستر مناسب تدریس را فراهم کرده است.

 


Notice: Undefined index: IRT in /var/www/vhosts/yaramoozan.ir/httpdocs/wp-content/plugins/xgravityforms-master x/currency.php on line 108

فرم ثبت سفارش

  • تمامی درخواست های شما شامل: دوره های آموزشی تخصصی شبیه سازی دوره های آموزشی اجرای پیاده سازی مقاله دلخواه شما دوره های آموزشی پیاده سازی مقاله با آموزش ویدیویی دوره های آموزشی پیاده سازی Ns2 دوره های آموزشی شبکه در Ns3 , Cooja دوره های آموزشی پایتون دوره های آموزشی متلب دوره های آموزشی C++ مشاوره در پایان نامه (ایده پردازی) پیاده سازی فصل 4 پایان نامه پیاده سازی و شبیه سازی پایان نامه پیاده سازی و شبیه سازی مقالات پایه دوره های آموزشی درخواستی و غیره… درخواست های مربوط به دوره ها آموزشی تخصصی در رشته سازی های مهندسی کامپیوتر ، فناوری اطلاعات، مخابرات و غیره می تواند به ما ارسال شود.
  • این فیلد بسیار مهم می باشد. درخواست ها بر اساس ایمیل دسته بندی شده و پاسخ داده می شوند. لطفا ایمیل را صحیح وارد کنید.
  • در این بخش موارد مربوط به درخواست خود را توضح دهید عنوان پروژه عنوان درخواست شما ( پیاده سازی ، شبیه سازی مقاله ، دوره های آموزشی و …) توضیح از کارتون و دقیقا درخواست شما چیست
  • در صورتی که فایلی میخواهید ارسال کنید می توانید از این بخش ارسال کنید – مانند : (jpg, gif, png, pdf)

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × دو =