علم و دلالی

 • انجمن
  موضوعات
  پست
  آخرین پست
 • رو دست
  اینجا به هر کسی که ادعای شبیه سازی و علم کامپیوتر داره رو دست بزن، سوال سنگین بپرس ببین کی میتونه بهت پاسخ بده. همه کسای که وب سایت انجام پروژه دارن رو به این چالش دعوت میکنیم.
  0 موضوعات
  0 پست
  بدون پست
 • مافیای دلالی انقلاب
  کافیه به خیابانهای انقلاب رفته باشید از پروژه های شبیه سازی تا سفر و اعزام به کره مریخ را با جارچیان تابلو به دست خواهید دید. با تجربه طولانی و آشنای کاملی که با افراد سود جوی حوزه علمی شبیه سازی و کامپیوتر داریم کم ندیدیم که خیلی از دوستانمون به دامشون افتادن و هر روزه هم دارن میافتن. اینجا هدفمون اینه دست همینا رو بشه فقط نیازِ که شما هم تجاربتون رو از برخورد با این دلالها بگین.
  0 موضوعات
  0 پست
  بدون پست
 • علم چیست شبه علم چیست
  هدف ما از تحصیل فهم تفاوت بین علم و شبه علم است. اگر قرار بر ادامه تحصیل یا انجام پروژه های خاص دانشگاهیست پس باید بر اساس منطق و علم پروسه های عملکردی را پیش برد. اما متاسفانه شبه علم و فعالیتهای عجیب خیابانی جای بسیاری از مبانی تخصصی علمی را گرفته است.
  اینجا میتونید از تفاوتهای علمی سخن بگید
  0 موضوعات
  0 پست
  بدون پست
 • یار آموزان چطوری کار میکنه؟
  تیم آموزشی ما تو سالهای متعدد سفارشهای زیادی انجام داده، اینجا میخوایم یه دور همی دوستانه از افرادی که واسشون کار انجام دادیم داشته باشیم. هم از تجربیاتشون بگنن و هم از بازخورداشون رو کارای که واسشون انجام شده.
  0 موضوعات
  0 پست
  بدون پست