دوره های آموزشی Cloud Computing از شورای اعتبار سنجی Cloud QA – توسعه دهنده حرفه ای
سپتامبر 24, 2019
دوره آموزشی Windows Azure با ارایه گواهی دوره
سپتامبر 24, 2019

دوره آموزشی شبکه ابری معمار حرفه ای راه حل های رایانش ابر با گواهی دوره

دوره آموزشی شبکه ابری معمار حرفه ای راه حل های رایانش ابر با گواهی دوره

این دوره برای متخصصان فناوری طراحی شده است که به دلیل اتخاذ رایانش ابری ، راه حل های فناوری را پشتیبانی می کنند که از الزامات در حال تغییر پشتیبانی می کنند و به سازمانها کمک می کنند تا فرصتهایی را که ابر ایجاد می کند ، استفاده کنند. راه حل معماران باید تأثیرگذاری ابر بر معماری مشاغل و اطلاعات ، طراحی برنامه ، مدیریت داده ها و معماری امنیتی را درک کنند – و با توپولوژی و اکوسیستم هایی که در نتیجه افزایش اتخاذ فن آوری های ابری ایجاد می شوند و بسیار آشنا هستند. مدلهای عملیاتی

دوره Cloud Solution Architect برای متخصصان ارشد فن آوری که در حال معماری و طراحی نسل آینده راه حل های فناوری هستند ، طراحی شده است. این آموزش به صورت یک کلاس 3 روزه یا برنامه کلاس مجازی انجام می شود. این آموزش مفاهیم مهم را در بر می گیرد ، و این تمرین را با تمرین های عملی ، عملی و مطالعات موردی تکمیل می کند ، که به طور گسترده به مهمترین فن آوری ها ، سیستم عامل ها و استانداردهای ابری به فن آوری ها اشاره می کنند.

مواد این دوره شامل مطالب مرجع جامع است که به ادامه تجربه آموزشی شرکت کنندگان پس از دوره کمک می کند. این دوره نامزدها را برای آزمون صدور گواهینامه معماری راه حل های ابر (PCSA) تهیه شده توسط شورای اعتبار سنجی ابر آماده می کند. PCSA توسط چندین فروشنده اصلی فن آوری و استانداردها تأیید ، شناخته و پشتیبانی می شود. محتوای این دوره و همچنین گواهینامه PCSA براساس استانداردهای ابری تهیه شده توسط NIST است.

اهداف

در پایان این دوره ، شرکت کننده شایستگی های لازم را کسب می کند و می تواند:

تاریخچه Cloud Computing و تأثیر آن بر تجارت و معماری فناوری اطلاعات را توضیح دهید

نشان دادن مفاهیم اصلی مهندسی عملکرد “به عنوان یک سرویس”

تأثیر Cloud Computing در مدیریت خدمات را توضیح دهید

دیدگاه های مصرف کننده و ارائه دهنده خدمات در تنظیم محیط های ابر را درک کنید

ارزیابی یک معماری راه حل ابر

مهاجرت و انتقال به یک محیط ابر

مشاهده ماژول های دروس مفصل

مخاطب هدف

دوره حرفه ای Cloud Solutions Architect مورد توجه:

معماران فناوری

معماران برنامه

معماران سیستم

مشاوران استراتژی ابر

معماران سازمانی

توسعه دهندگان ارشد

اطلاعات اضافی

صدور گواهینامه معماری حرفه ای Cloud ، شناخته شده ترین و مورد احترام ترین گواهینامه حرفه ای است که توسط شورای اعتبار Cloud  CCC ارائه شده است. گواهینامه های حرفه ای به داوطلبانی که یک برنامه آموزشی صدور گواهینامه را تأیید کرده اند اهدا می شود.

برای شرکت در این دوره از طریق فرم تماس اقدام کنید. دوره های هفتکی می باشد و ظرفیت کلاس های آنلاین محدود است. یارآموزان گروهی کامل با در اختیار داشتن اساتید مجرب در راستای شبیه سازی پروژه های دانشجویی، تحقیقاتی علمی و پروژه های پژوهشگران را با استفاده از انواع نرم افزارهای شبیه سازی گام برداشته است.

فرم ثبت سفارش

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *