دوره آموزشی شبکه ابری معمار حرفه ای راه حل های رایانش ابر با گواهی دوره

بدون ديدگاه

دوره آموزشی شبکه ابری معمار حرفه ای راه حل های رایانش ابر با گواهی دوره

این دوره برای متخصصان فناوری طراحی شده است که به دلیل اتخاذ رایانش ابری ، راه حل های فناوری را پشتیبانی می کنند که از الزامات در حال تغییر پشتیبانی می کنند و به سازمانها کمک می کنند تا فرصتهایی را که ابر ایجاد می کند ، استفاده کنند. راه حل معماران باید تأثیرگذاری ابر بر معماری مشاغل و اطلاعات ، طراحی برنامه ، مدیریت داده ها و معماری امنیتی را درک کنند – و با توپولوژی و اکوسیستم هایی که در نتیجه افزایش اتخاذ فن آوری های ابری ایجاد می شوند و بسیار آشنا هستند. مدلهای عملیاتی

دوره Cloud Solution Architect برای متخصصان ارشد فن آوری که در حال معماری و طراحی نسل آینده راه حل های فناوری هستند ، طراحی شده است. این آموزش به صورت یک کلاس 3 روزه یا برنامه کلاس مجازی انجام می شود. این آموزش مفاهیم مهم را در بر می گیرد ، و این تمرین را با تمرین های عملی ، عملی و مطالعات موردی تکمیل می کند ، که به طور گسترده به مهمترین فن آوری ها ، سیستم عامل ها و استانداردهای ابری به فن آوری ها اشاره می کنند.

مواد این دوره شامل مطالب مرجع جامع است که به ادامه تجربه آموزشی شرکت کنندگان پس از دوره کمک می کند. این دوره نامزدها را برای آزمون صدور گواهینامه معماری راه حل های ابر (PCSA) تهیه شده توسط شورای اعتبار سنجی ابر آماده می کند. PCSA توسط چندین فروشنده اصلی فن آوری و استانداردها تأیید ، شناخته و پشتیبانی می شود. محتوای این دوره و همچنین گواهینامه PCSA براساس استانداردهای ابری تهیه شده توسط NIST است.

اهداف

در پایان این دوره ، شرکت کننده شایستگی های لازم را کسب می کند و می تواند:

تاریخچه Cloud Computing و تأثیر آن بر تجارت و معماری فناوری اطلاعات را توضیح دهید

نشان دادن مفاهیم اصلی مهندسی عملکرد “به عنوان یک سرویس”

تأثیر Cloud Computing در مدیریت خدمات را توضیح دهید

دیدگاه های مصرف کننده و ارائه دهنده خدمات در تنظیم محیط های ابر را درک کنید

ارزیابی یک معماری راه حل ابر

مهاجرت و انتقال به یک محیط ابر

مشاهده ماژول های دروس مفصل

مخاطب هدف

دوره حرفه ای Cloud Solutions Architect مورد توجه:

معماران فناوری

معماران برنامه

معماران سیستم

مشاوران استراتژی ابر

معماران سازمانی

توسعه دهندگان ارشد

اطلاعات اضافی

صدور گواهینامه معماری حرفه ای Cloud ، شناخته شده ترین و مورد احترام ترین گواهینامه حرفه ای است که توسط شورای اعتبار Cloud  CCC ارائه شده است. گواهینامه های حرفه ای به داوطلبانی که یک برنامه آموزشی صدور گواهینامه را تأیید کرده اند اهدا می شود.

برای شرکت در این دوره از طریق فرم تماس اقدام کنید. دوره های هفتکی می باشد و ظرفیت کلاس های آنلاین محدود است. یارآموزان گروهی کامل با در اختیار داشتن اساتید مجرب در راستای شبیه سازی پروژه های دانشجویی، تحقیقاتی علمی و پروژه های پژوهشگران را با استفاده از انواع نرم افزارهای شبیه سازی گام برداشته است.

فرم ثبت سفارش

  • تمامی درخواست های شما شامل: دوره های آموزشی تخصصی شبیه سازی دوره های آموزشی اجرای پیاده سازی مقاله دلخواه شما دوره های آموزشی پیاده سازی مقاله با آموزش ویدیویی دوره های آموزشی پیاده سازی Ns2 دوره های آموزشی شبکه در Ns3 , Cooja دوره های آموزشی پایتون دوره های آموزشی متلب دوره های آموزشی C++ مشاوره در پایان نامه (ایده پردازی) پیاده سازی فصل 4 پایان نامه پیاده سازی و شبیه سازی پایان نامه پیاده سازی و شبیه سازی مقالات پایه دوره های آموزشی درخواستی و غیره... درخواست های مربوط به دوره ها آموزشی تخصصی در رشته سازی های مهندسی کامپیوتر ، فناوری اطلاعات، مخابرات و غیره می تواند به ما ارسال شود.
  • این فیلد بسیار مهم می باشد. درخواست ها بر اساس ایمیل دسته بندی شده و پاسخ داده می شوند. لطفا ایمیل را صحیح وارد کنید.
  • در این بخش موارد مربوط به درخواست خود را توضح دهید عنوان پروژه عنوان درخواست شما ( پیاده سازی ، شبیه سازی مقاله ، دوره های آموزشی و ...) توضیح از کارتون و دقیقا درخواست شما چیست
  • در صورتی که فایلی میخواهید ارسال کنید می توانید از این بخش ارسال کنید - مانند : (jpg, gif, png, pdf)

نوشتن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده − 5 =